08/09/2026
👉 Bij Apotheek Delang kan je nu eenvoudig online een afspraak maken om je griep- en/of covidvaccin te laten plaatsen. Ga naar onze website en klik op "maak afspraak" of gebruik onderstaande link.
https://apotheekdelang.be/pharmabooking/
Lukt het online niet, dan kan je ook telefonisch (052 33 33 45) of in de apotheek een afspraak maken.
👉 Je kan kiezen om enkel een covidvaccin of enkel een griepvaccin te zetten, maar het beste is om beide vaccins te laten zetten.
Beide vaccins kunnen gelijktijdig gezet worden (in 2 verschillende armen) of op 2 verschillende momenten, dit kan je kiezen bij je boeking.
👉 Covid-vaccinatie kan vanaf 29 september, covid- en griepvaccinatie tegelijk kan vanaf 19 oktober, griepvaccinatie alleen start vanaf
3 november.
Terugbetaling:
COVID:
👉 Het covidvaccin is nog steeds voor iedereen volledig terugbetaald (gratis).
GRIEP:
👉 Dit jaar zijn er voor 65-plussers versterkte griepvaccins beschikbaar, zonder een voorschrift van de dokter. Deze zorgen voor een betere bescherming en zijn terugbetaald vanaf 65 jaar.
👉 Mensen tussen 50 en 65 jaar kunnen nog steeds een standaard vaccin aan terugbetaalde prijs ontvangen, ook zonder voorschrift van de dokter.
👉 Ben je onder de 50 jaar maar heb je een chronische ziekte, werk je in de zorg of woon je samen met een risico-patiënt, dan is het standaard vaccin ook voor jou terugbetaald.