Apotheek Van Reeth - Deprost

Routebeschrijving Website

Apotheek Van Reeth - Deprost Titularis: Apr. Philippe Van Reeth
BTW BE 0455.125.384.

28/10/2026

𝗩𝗲𝗿𝗸𝗼𝘂𝗱𝗵𝗲𝗶𝗱... 𝗢𝗵 𝗻𝗲𝗲! 𝗠𝗮𝗮𝗿 𝘄𝗮𝘁 𝗮𝗹𝘀 𝗲𝗻 𝗵𝗼𝗲 𝗺𝗮𝗮𝗸 𝗷𝗲 𝗷𝗲 𝗶𝗺𝗺𝘂𝘂𝗻𝘀𝘆𝘀𝘁𝗲𝗲𝗺 𝘄𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗸𝗹𝗮𝗮𝗿🍂❄️ ?

Een verstopte neus, gezwollen neusslijmvliezen en soms ook hoofdpijn. Dit is meestal het gevolg van een verkoudheid, en velen hebben er dezer dagen last van 🤧 .

🍂❄️ 𝗘𝗻𝗸𝗲𝗹𝗲 𝘁𝗶𝗽𝘀 om je klachten te verlichten...
🌬️ Gebruik een neusspray of neustabletten. Deze maken de neus vrij en verlichten de pijn.
👃 Gebruik fysiologisch water om de neus te spoelen en de slijmen te verdunnen.
💧 Drink zoveel mogelijk: water, thee of soep. Vermijd alcohol, want dat verergert je klachten.
💨 Een luchtbevochtiger in huis voorkomt te droge lucht en kan helpen om je neus vrij te houden. Vermijd airco en koude of rokerige ruimtes.

🍂❄️ 𝗩𝗼𝗲𝗱𝗶𝗻𝗴:
🥦 Onder normale omstandigheden volstaat een gezonde en gevarieerde voeding meestal om voldoende vitaminen in ons lichaam op te nemen. In de herfst en winter, en door onze levensstijl, valt het echter vaak voor dat dit onvoldoende is. Ons immuunsysteem kan dan wat extra hulp gebruiken:

🐟 Vitamine A: goed voor de slijmvliezen (vette vis, zuivel).
🥚 Vitamine B: ondersteunt het energieniveau (vlees, eieren, volkorenproducten).
🍊 Vitamine C: de bekende weerstandsbooster (broccoli, kiwi, citrusvruchten).
🥑 Vitamine E: beschermt je gezonde cellen (plantaardige oliën, noten).
🌞 Vitamine D: maakt onze huid aan via de zon, maar in de winter is het zonlicht vaak te zwak. Een supplement kan dan een slimme aanvulling zijn.

🧑‍🔬 𝗧𝘄𝗶𝗷𝗳𝗲𝗹 𝗷𝗲 𝗼𝘃𝗲𝗿 𝘄𝗲𝗹𝗸𝗲 𝘃𝗶𝘁𝗮𝗺𝗶𝗻𝗲𝗻 𝗷𝗲 𝗻𝗼𝗱𝗶𝗴 𝗵𝗲𝗯𝘁? 𝗕𝗲𝗴𝗲𝗹𝗲𝗶𝗱𝗶𝗻𝗴 𝗲𝗻 𝗽𝗲𝗿𝘀𝗼𝗼𝗻𝗹𝗶𝗷𝗸 𝗮𝗱𝘃𝗶𝗲𝘀 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝗲𝘀𝘀𝗲𝗻𝘁𝗶𝗲𝗲𝗹.

🍀 Kom langs in de apotheek voor meer persoonlijke begeleiding en vraag gerust naar de mogelijkheden om je lichaam winterklaar te maken, zodat je immuunsysteem sneller kan ingrijpen indien nodig. We helpen je graag verder 😉!

☝️ Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding, noch voor een gezonde levensstijl.

Titularis: Apr. Philippe Van Reeth
BTW BE 0455.125.384.

26/10/2026

𝗢𝗽 𝗱𝗼𝗻𝗱𝗲𝗿𝗱𝗮𝗴 𝟭𝟵 𝗻𝗼𝘃𝗲𝗺𝗯𝗲𝗿, 𝘃𝗮𝗻 𝟭𝟵 𝘁𝗼𝘁 𝟮𝟭 𝘂𝘂𝗿 𝗸𝗮𝗻 𝗷𝗲 𝗯𝗶𝗷 𝗼𝗻𝘀 𝗴𝗿𝗮𝘁𝗶𝘀 𝗲𝗲𝗻 𝗖𝗹𝗲𝗮𝗻 𝗠𝗮𝗸𝗲-𝘂𝗽 𝗪𝗼𝗿𝗸𝘀𝗵𝗼𝗽 𝗺𝗲𝗲𝘃𝗼𝗹𝗴𝗲𝗻 𝘃𝗮𝗻 @𝗰𝗼𝘂𝗹𝗲𝘂𝗿𝘀𝗱𝗲𝗻𝗼𝗶𝗿 !
Een make-up artiest deelt haar tips en tricks over hoe je je make-up het best kunt aanbrengen voor een natuurlijke, stralende look en hierna kun je zelf met de producten aan de slag.
𝗦𝗰𝗵𝗿𝗶𝗷𝗳 𝗷𝗲 𝗮𝗹𝗹𝗲𝗲𝗻 𝗶𝗻 𝗼𝗳 𝘀𝗮𝗺𝗲𝗻 𝗺𝗲𝘁 𝘃𝗿𝗶𝗲𝗻𝗱𝗶𝗻𝗻𝗲𝗻/ 𝗺𝗮𝗺𝗮’𝘀 …
Inschrijven kan via:
- [email protected]
- ☎️ 03 239 31 28
- Neem ook eens een kijkje op: https://events.couleursdenoir.com/nl_BE/event/apotheek-van-reeth-de-prost-4475/register en ontdek wat je allemaal kan verwachten 🤗 .
Wacht niet te lang, want de plaatsjes zijn beperkt én spring gerust eens binnen als u geïnteresseerd bent, wij helpen u graag verder 😉 !
Tot dan!

Titularis: Apr. Philippe Van Reeth
BTW BE 0455.125.384.

𝗟𝗲𝘂𝗸, 𝗵𝗲𝘁 𝘄𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝘂𝘂𝗿 𝗴𝗮𝗮𝘁 𝘃𝗮𝗻𝗻𝗮𝗰𝗵𝘁 𝗶𝗻, 𝟯 𝘂𝘂𝗿 𝘄𝗼𝗿𝗱𝘁 𝘄𝗲𝗲𝗿 𝟮 𝘂𝘂𝗿 𝗲𝗻 𝗺𝗼𝗿𝗴𝗲𝗻 𝗹𝗲𝗸𝗸𝗲𝗿 𝗲𝗲𝗻 𝘂𝘂𝗿𝘁𝗷𝗲 𝗹𝗮𝗻𝗴𝗲𝗿 𝘀𝗹𝗮𝗽𝗲𝗻 ⏰. Toch kan dit v...
24/10/2026

𝗟𝗲𝘂𝗸, 𝗵𝗲𝘁 𝘄𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝘂𝘂𝗿 𝗴𝗮𝗮𝘁 𝘃𝗮𝗻𝗻𝗮𝗰𝗵𝘁 𝗶𝗻, 𝟯 𝘂𝘂𝗿 𝘄𝗼𝗿𝗱𝘁 𝘄𝗲𝗲𝗿 𝟮 𝘂𝘂𝗿 𝗲𝗻 𝗺𝗼𝗿𝗴𝗲𝗻 𝗹𝗲𝗸𝗸𝗲𝗿 𝗲𝗲𝗻 𝘂𝘂𝗿𝘁𝗷𝗲 𝗹𝗮𝗻𝗴𝗲𝗿 𝘀𝗹𝗮𝗽𝗲𝗻 ⏰.

Toch kan dit voor sommigen even wennen zijn en de komende weken erna leiden tot slaapproblemen.

Enkele tips om je nachtrust goed voor te bereiden !

😴 Houd de dagen na de uurverandering een vaste routine aan: ga op hetzelfde uur slapen en sta op hetzelfde uur op.
☀️ Het wordt sneller donker, dus krijgen we vaak te weinig daglicht. Ga je middagpauze iets meer gebruiken om een frisse neus te halen en wat daglicht op te vangen. Strek eens goed de beentjes en adem eens diep in... 😉 !
🛁 Geef je lichaam dagelijks een seintje van "het is bedtijd 🛌". Ga even voor het slapengaan een boek lezen, drink nog een kopje thee of breng je nachtcrème aan.

🍀 Maar nu even uitkijken naar dat extra uurtje slaap... fijne nachtrust toegewenst 🛌 😉 !

20/10/2026

🦴🦴 𝗟𝗮𝗮𝘁 𝗼𝘀𝘁𝗲𝗼𝗽𝗼𝗿𝗼𝘀𝗲 𝗷𝗲 𝗯𝗲𝗲𝗻𝗱𝗲𝗿𝗲𝗻 𝗻𝗶𝗲𝘁 𝘃𝗲𝗿𝘇𝘄𝗮𝗸𝗸𝗲𝗻, 𝗺𝗮𝗮𝗿 𝗴𝗮 𝗱𝗲𝘇𝗲 𝗮𝗮𝗻𝗱𝗼𝗲𝗻𝗶𝗻𝗴 𝗶𝗻 𝘀𝗻𝗲𝗹𝗵𝗲𝗶𝗱 𝗽𝗮𝗸𝗸𝗲𝗻 🦴🦴 !

🦴 Deze sluipende aandoening, waarbij de botten verzwakken, treft vandaag 1 op 3 vrouwen na de menopauze en 1 op 5 mannen ouder dan 50 jaar.
🦴 In België lopen door osteoporose jaarlijks meer dan 100.000 mensen frequent een breuk op, zoals bv. een wervel-, heup- en polsbreuk. Dit zijn 274 gebroken botten per dag of één breuk elke 6 minuten !

Ja, je merkt het niet, want osteoporose geeft op zich geen klachten. Deze aandoening blijft vaak onopgemerkt totdat het bot zodanig verzwakt is dat er een botbreuk optreedt.

🦴 De belangrijkste preventie en behandeling zijn:

🚶🏼‍♀️ 3 tot 4 keer per week (30-40 minuten) bewegen, zorgt ervoor dat de botten sterker worden. Het zorgt voor een verbeterde soepelheid en een grotere spierkracht, waardoor de kans op vallen vermindert.
💊 Verrijk je voeding met calcium en vitamine D, zoek voldoende zonlicht op en vraag indien nodig gerust in de apotheek naar onze gespecialiseerde voedingssupplementen.
🍏 Eet gezond, rook niet en vermijd overmatig alcoholgebruik.
🦴 Bepaalde medicatie helpt om de botsterkte te stabiliseren en het risico op botbreuken te verlagen.
👩🏽‍💻 Minimaliseer je valkansen en doe zeker een riskcheck op https://riskcheck.osteoporosis.foundation/nl/ en beperk osteoporoserisico!

🍀 Kom gerust langs in de apotheek voor meer advies of praat erover met uw arts. We helpen je graag verder 😉 !

Titularis: Apr. Philippe Van Reeth
BTW BE 0455.125.384.

14/10/2026

🍁 𝗛𝗲𝗯 𝗷𝗲 𝘀𝗼𝗺𝘀 𝗼𝗼𝗸 𝗵𝗲𝘁 𝗴𝗲𝘃𝗼𝗲𝗹 𝗱𝗮𝘁 𝗷𝗲 𝘀𝗽𝗶𝗲𝗿𝗲𝗻 & 𝗴𝗲𝘄𝗿𝗶𝗰𝗵𝘁𝗲𝗻 𝘀𝘁𝗶𝗷𝘃𝗲𝗿 𝘄𝗼𝗿𝗱𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗸𝗼𝘂𝗱 𝗲𝗻 𝘃𝗼𝗰𝗵𝘁𝗶𝗴 𝘄𝗲𝗲𝗿 𝗼𝗳 𝗯𝗶𝗷 𝗱𝗲 𝘄𝗶𝘀𝘀𝗲𝗹𝗲𝗻𝗱𝗲 𝘄𝗲𝗲𝗿𝘀𝘃𝗲𝗿𝗮𝗻𝗱𝗲𝗿𝗶𝗻𝗴𝗲𝗻 𝘁𝗶𝗷𝗱𝗲𝗻𝘀 𝗱𝗲 𝗵𝗲𝗿𝗳𝘀𝘁 ?

Het komt op en je denkt... er komt onweer of het wordt slecht weer, maar dikwijls heeft het gewoon te maken met een vitaminetekort en kunnen vitamine D, E, magnesium en Omega 3 een duwtje in de rug geven.

🍂 In oktober daalt de temperatuur, de eerste herfstbuien gaan fel tekeer en dat merk je meteen aan je knieën, rug of vingers, ze voelen ineens een stuk strammer aan.

🌧️ Dat is geen verbeelding!
🌡️ Minder doorbloeding: door de plotse kou kunnen je bloedvaten samentrekken, waardoor minder zuurstof in je spieren en gewrichten komt, wat die stijfheid veroorzaakt.
🎈Bij herfstweer daalt de luchtdruk, wat ervoor kan zorgen dat de weefsels rondom je gewrichten heel lichtjes uitzetten, wat kan drukken op je zenuwen.
🧴 Het natuurlijke smeermiddel in je gewrichten wordt door de kou iets dikker, wat de opstart van de dag op sommige dagen iets moeilijker en langer kan maken.

🍁 Maar nu, toch even soepel de herfst door:

🍂 Houd je gewrichten warm en kleed je voldoende aan, het kan het samentrekken van de bloedvaten voorkomen.
🍂 Kies regelmatig voor een rustige wandeling. Voer ook binnenshuis rek- en stretchoefeningen uit, bewegen stimuleert en smeert de gewrichten.
🍂 Een kersenpitkussen of warm bad doet wonderen voor stramme spieren.

🍀 Kom gerust langs voor advies, we helpen je graag verder 🍂😉 !

Titularis: Apr. Philippe Van Reeth
BTW BE 0455.125.384.

07/10/2026

𝐍𝐚𝐜𝐡𝐭𝐜𝐫𝐞̀𝐦𝐞 𝐨𝐟 𝐠𝐞𝐞𝐧 𝐧𝐚𝐜𝐡𝐭𝐜𝐫𝐞̀𝐦𝐞 𝐞𝐧 𝐡𝐞𝐞𝐟𝐭 𝐣𝐞 𝐬𝐥𝐚𝐚𝐩𝐡𝐨𝐮𝐝𝐢𝐧𝐠 𝐢𝐧𝐯𝐥𝐨𝐞𝐝 𝐨𝐩 𝐣𝐞 𝐡𝐮𝐢𝐝 ?

Vaak wordt het belang van een nachtcrème vergeten. Waar een dagcrème de huid gaat beschermen tegen zonlicht en vervuiling, gaat de nachtcrème instaan voor herstel en hydratatie.

's Nachts is er geen sprake van zonlicht of vervuiling, de huid komt tot rust en kan overgaan tot herstel.
Nu alleen nog zorgen voor een optimale slaaphouding om eventuele slaaprimpels te vermijden door op je rug te slapen. Wanneer je op je buik of zij slaapt, kan dit voor druk en spanning zorgen op het gezicht.

Hoe kiezen we nu de juiste nachtcrème?
🧴 Is de huid droog en trekkerig, ga dan voor een vettere, voedende crème.
🧴 Is de huid snel vet of is acné aanwezig, ga dan voor een lichte crème die snel intrekt.
🧴 Is de huid gevoelig, ga dan voor een niet-geparfumeerde crème of één zonder veel actieve ingrediënten.

🍀 Kom gerust langs in onze apotheek, we helpen je graag verder bij het uitkiezen van een nachtcrème, die past bij jouw huidtype 😉 !

Titularis: Apr. Philippe Van Reeth
BTW BE 0455.125.384.

𝗩𝗮𝗻𝗱𝗮𝗮𝗴 𝗶𝘀 𝗵𝗲𝘁 𝗪𝗲𝗿𝗲𝗹𝗱𝗱𝗶𝗲𝗿𝗲𝗻𝗱𝗮𝗴, 𝗼𝗼𝗸 𝗼𝗻𝘇𝗲 𝗱𝗶𝗲𝗿𝗲𝗻 𝘃𝗲𝗿𝗱𝗶𝗲𝗻𝗲𝗻 𝗱𝗶𝗲 𝗯𝗹𝗶𝗷𝗲 '𝗹𝗮𝗰𝗵'!Wist u dat onze apotheek een ruim verzorgings...
04/10/2026

𝗩𝗮𝗻𝗱𝗮𝗮𝗴 𝗶𝘀 𝗵𝗲𝘁 𝗪𝗲𝗿𝗲𝗹𝗱𝗱𝗶𝗲𝗿𝗲𝗻𝗱𝗮𝗴, 𝗼𝗼𝗸 𝗼𝗻𝘇𝗲 𝗱𝗶𝗲𝗿𝗲𝗻 𝘃𝗲𝗿𝗱𝗶𝗲𝗻𝗲𝗻 𝗱𝗶𝗲 𝗯𝗹𝗶𝗷𝗲 '𝗹𝗮𝗰𝗵'!

Wist u dat onze apotheek een ruim verzorgingsaanbod heeft voor dieren?

Of het nu gaat over voeding met de juiste voedingsmiddelen en vitaminen, of middelen voor de oren, ogen, mond, spieren of gewrichten.

Kom gerust langs in de apotheek, wij bekijken wat we voor uw diertje kunnen betekenen of verwijzen door waar nodig 😉 !

30/09/2026

🆘 𝗣𝘂𝗶𝘀𝘁𝗷𝗲𝘀 𝘂𝗶𝘁𝗸𝗻𝗶𝗷𝗽𝗲𝗻? 𝗛𝗺𝗺𝗺, 𝗷𝗲 𝘇𝗼𝘂 𝗵𝗲𝘁 𝗺𝗶𝘀𝘀𝗰𝗵𝗶𝗲𝗻 𝗵𝗲𝘁 𝗹𝗶𝗲𝗳𝘀𝘁... 𝗺𝗮𝗮𝗿 𝗷𝗲 𝗱𝗼𝗲𝘁 𝗵𝗲𝘁 𝗯𝗲𝘁𝗲𝗿 𝗻𝗶𝗲𝘁 ❗️

Je gaat beter voor een doelgerichte aanpak en een vaste routine. Met gespecialiseerde producten aangepast aan het huidtype en geduld geef je je huid optimale herstellingskansen...

✅ Je huid goed reinigen, het helpt ontstekingen voorkomen.
✅ Dagelijks je huid verzorgen zorgt voor een snellere celvernieuwing .
✅ Regelmatig een peeling genieten, zuivert je poriën en gaat erna ook fris en zuiver aanvoelen.
⛔ Een puistje uitknijpen? Ook al heb je de grootste nood, doe het niet, want het risico dat het dit stukje huid een beetje doodmaakt is groot. Het kan er namelijk voor zorgen dat de bacteriën zich ook verspreiden naar andere poriën, wat leidt tot nog meer puistjes en eventueel een ontsteking of infectie en littekens.

✅ Discipline en volhouden is de boodschap. Durf gerust te vragen naar een aangepaste verzorging, we helpen je graag verder 💪🙂 !

Titularis: Apr. Philippe Van Reeth
BTW BE 0455.125.384.

23/09/2026

💔 𝗝𝗲 𝗵𝗼𝗲𝗳𝘁 𝗴𝗲𝗲𝗻 𝟱𝟬 𝘁𝗲 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝗼𝗺 𝗲𝗲𝗻 𝗵𝗮𝗿𝘁𝗮𝗮𝗻𝘃𝗮𝗹 𝘁𝗲 𝗸𝗿𝗶𝗷𝗴𝗲𝗻.
💔 𝗪𝗶𝘀𝘁 𝗷𝗲 𝗱𝗮𝘁 𝗷𝗮𝗮𝗿𝗹𝗶𝗷𝗸𝘀 𝗼𝗻𝗴𝗲𝘃𝗲𝗲𝗿 𝟮𝟬.𝟬𝟬𝟬 𝗕𝗲𝗹𝗴𝗲𝗻 𝗲𝗲𝗻 𝗵𝗮𝗿𝘁𝗮𝗮𝗻𝘃𝗮𝗹 𝗸𝗿𝗶𝗷𝗴𝗲𝗻? 𝗛𝗲𝘁 𝘁𝗿𝗲𝗳𝘁 𝗵𝗲𝗹𝗮𝗮𝘀 𝘀𝘁𝗲𝗲𝗱𝘀 𝘃𝗮𝗸𝗲𝗿 𝗷𝗼𝗻𝗴𝗲 𝗺𝗲𝗻𝘀𝗲𝗻 (𝟯𝟬-𝟰𝟬 𝗷𝗮𝗮𝗿) 𝗱𝗼𝗼𝗿 𝗳𝗮𝗰𝘁𝗼𝗿𝗲𝗻 𝘇𝗼𝗮𝗹𝘀 𝘀𝘁𝗿𝗲𝘀𝘀, 𝗹𝗲𝘃𝗲𝗻𝘀𝘀𝘁𝗶𝗷𝗹 𝗲𝗻 𝗿𝗼𝗸𝗲𝗻.

🧑‍🤝‍🧑 Ons hart, een spier gevoed door 3 hoofdkransslagaders, zorgt dat het bloed via onze slagaders en aders door ons lichaam stroomt, een tiptop systeem.

🩸 Het vernauwen van de bloedvaten kan echter de bloedcirculatie vertragen.
🩸 Heel gevaarlijk! Onze cellen kunnen niet zonder voldoende zuurstof en/of brandstoffen. Er ontstaan bloedklonters die een, in de volksmond, trombose (bloedprop), CVA of hartaanval kunnen veroorzaken!

❤️ Ga dus van je hart houden door een goed hart te behouden !

❤️ Eet gezond (niet te vet, niet te zoet, niet te zout).
❤️ Doe aan sport, wandelen of minstens regelmatig aan lichaamsbeweging, indien nodig in overleg met je arts.
❤️ Stop met roken, hydrateer met water i.p.v. frisdranken en verminder alcoholgebruik.
❤️ Ga voor een vast slaappatroon.
❤️ Neem regelmatig een korte pauze en ga stress op voorhand uit de weg.
❤️ Meet je bloeddruk en doe zeker eens een hartcheck vanaf 40, zo kan je voorkomen en kan je met een gerust hart....❤️ !

💚 Kom gerust langs voor advies en vraag naar onze gespecialiseerde bloeddrukmeters, we helpen je graag verder.
Neem ook tijdens de week van het hart eens een kijkje op: https://liguecardioliga.be/hart-en-slagaders/

16/09/2026

🎒 𝗡𝗼𝗴 𝗲𝘃𝗲𝗻 𝗲𝗻 𝗵𝗲𝘁 𝗮𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝗶𝗲𝗷𝗮𝗮𝗿 𝗴𝗮𝗮𝘁 𝘃𝗮𝗻 𝘀𝘁𝗮𝗿𝘁 📚 ! 𝗛𝗲𝗯 𝗷𝗲 𝗼𝗼𝗸 𝗷𝗲 𝗸𝗼𝘁𝗮𝗽𝗼𝘁𝗵𝗲𝗲𝗸 𝗲𝗻 𝘁𝗼𝗶𝗹𝗲𝘁𝘁𝗮𝘀 𝗶𝗻 𝗼𝗿𝗱𝗲?

Je zorgt best voor een degelijke kotapotheek, want men denkt er pas aan wanneer het nodig is én het is geen overbodige luxe, want wat als bv....

✅ Men keel- of hoofdpijn krijgt, een neusspray of thermometer nodig heeft ?
✅ Snel een ontsmettingsmiddel, pleisters, brandwondenzalf, pincet en/of schaartje nodig heeft?
⛑️ Een ongelukje met de fiets of te voet is snel gebeurd, maar dan ook snel verzorgd.

🚿 Stralen tijdens de les (en het uitgaan) heeft zo zijn voordelen én een goed voorziene toilettas van bodycrème, dagcrème, deo, zeep, shampoo en conditioner, scheerschuim, tandpasta en tandenborstel, nagelschaartje... kan daartoe bijdragen.

🍀 Stel gerust snel en goed voorbereid je kotapotheek & toilettas in de apotheek samen, we helpen je graag verder 😉 .

We wensen jullie alvast succes met het nieuwe academiejaar! 💪📚

Adres

Grotesteenweg 241
Berchem
2600

Openingstijden

Maandag 09:00 - 12:30
13:00 - 18:30
Dinsdag 09:00 - 12:30
13:30 - 18:30
Woensdag 09:00 - 12:30
13:30 - 18:30
Donderdag 09:00 - 12:30
13:30 - 18:30
Vrijdag 09:00 - 12:30
13:30 - 18:30

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Apotheek Van Reeth - Deprost nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Delen

Gezondheids- En Schoonheidsbedrijven in de buurt